| anonim_4396 a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine putin in legatura cu neobux?

am inceput de curand si la 1.200 dolari am inchiriat 3 referali.

vreau sa stiu daca e bine sa am autopay si autorenew activate?

si cand sa reciclez referalii care nu nu dau click? desigur caci vreau un profit o crestere cat mai rapida.

multumesc

5 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Nu bifa autopay adica dupa 30 de zile sa nu se plateasca singuri, si cei care nu fac.Cei care nu fac dupa 30 de zile nu ii mai platesti.Eu am probux si cam asa sta treaba, fac cam vreo 30 de centi pe zi, dar planuiesc sa ma extind foarte mult, tocmai am cumparat inca 10 ref si am 33 in total, cred ca fac cam 50 centi acum pe zi.Bafta si nu te lasa, rabdarea e cheia.

| demilovato92fan a răspuns:

Eu folosesc si clixsense. Axeaza-te pe unu maxim 2 ptc-uri si daca stii cum sa le promovezi si sa aduci referali o sa ai mult de castigat. Eu am facut anul trecut putin peste 100 de euro doar cu clixsense si mi-au prins foarte bine. Nu am investit nimic. Am lucrat cu clixsense pentru ca au forum cu dovezi de plata si binenteles ca mi-am si primit banii. La Clixsense fac bani si din task-uri si din jocul clixgrid. Cel mai mult imi place ce nu poti inchiria referali. castigi de la tot ce ai inscris sub tine. Click aici pentru detalii si inscriere: http://cumfacbanipenetacasa.blogspot.ro/......-aleg.html Succes la click-uri

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru suffarstar):

Spune-mi te rog, avand in vedere ca eu sunt la inceput am 3 referalii si 0.809, cate zile ar fi bine sa pun la autorenew? cica cu cat mai mult cu atat mai bine?

| suffarstar a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,pune si tu multe zile, ore. Daca esti multumit de referali, ii mai platesti in continuare in urmatoarele 30 de zile.

| LUMINITZA1982 a răspuns:

Buna! as ori daca se poate sa facem schim de referali.eu aunt inscrisa la mai multe dar ma intereseaza probux:
http://www.probux.com/? r=florinandrei21

se castiga repede si bine.
nu sunt mereu pe mess dar ma gasesti la email ionflorina64@ymail.com.ma inscriu unde vrei tu. urgent.te rog.multam