| Lucaaragiale23 a întrebat:

Care sunt cele mai plătite joburi la mare? Pentru cei sub 18 ani, adică 16, timp de 3 luni ce as putea lucra ca sa strâng câț mai mulți bani? Cât se ia pe luna?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mare brânză n-o să faci la pregătirea pe care (n-)o ai. Ceva pe o terasă, mai ștergi o masă, mai o farfurie, poate mai iei și tu un ciubuc...

| Hyperion7 a răspuns:

Iei bănuți, dar ești muncit de-ți sună apa in cap

| dullcat a răspuns:

Intereseaza-te de glovo sau alte servicii din astea, fiindca la localuri, restaurante si hoteluri esti sclavagit la propriu si nu merita!

| Lucaaragiale23 explică (pentru dullcat):

Glovo se poate face la 16 ani? Este posibil și cu o motocicleta nu neapărat scuter? Și cât se câștigă din glovo?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ceva pe la o terasa, beach bar