| MirunaRaluca4 a întrebat:

Cât câștigă un economist al comerțului/turismului /serviciilor?

3 răspunsuri:
| dani777xd a răspuns:

1.500 de lei.

| MirunaRaluca4 explică (pentru dani777xd):

Serios?

| username34567890 a răspuns:

Daca vrei sa urmezi cursurile la ASE du.te cu toata inima si nu mai intreba de salarii pe site. Facultatea iti va pune la dispozitie multe sanse de practica/voluntariat/de angajare pe timpul studiilor ca iti va fi imposibil sa nu iti gasesti de lucru si sa nu avansezi in primii cativa ani de lucru (bineinteles, daca iti dai si tu silinta)