| Aezakmi a întrebat:

Caut oameni seriosi care vor o schimbare materiala si sanatoasa in viata lor, daca sunteti seriosi si aveti timp liber va rog sa ma contactati la id-ul:skaterboy_66 si va ofer informatii si va ajut

3 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Oameni serioși, ah?
„skaterboy_66" îmi sună super-serios.
(ironie)

| Aezakmi explică (pentru DarQueen):

ID-ul de messenger este foarte vechi si nu am dorit sa il schimb pentru ca m-am obisnuit cu el, dar nu inteleg de ce traci concluzii cand nici nu ma cunosti? spune multe lucruri despre tine gestul asta happy

| DarQueen a răspuns (pentru Aezakmi):

Era simplă ironie prietene și totodată o sugestie, dacă tot e vorba de un lucru serios.