| Laurentziu1234 a întrebat:

Ce as putea sa cumpar de 1000 de lei de pe aliexpress si sa vand aici cu 1500 lei pe olx?

10 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Copii de la electronice cunoscute. Cum is petardele de casti i7 care arata ca AirPodslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ouă de prepeliță.

| Curiozitățitpu a răspuns:

Huse de telefon, cât mai multe, in mall e 50-60 de lei una și le găsești Pt iPhone și Samsung pana in 5 lei

| DenqOO a răspuns:

Huse de telefon :-)

Răspuns utilizator avertizat
| krypton1234 a răspuns:

A investi inseamna a creste financiar din mai multe parti. Ca sa faci bani trebuie sa ai rabdare si sa muncesti tie mu iti convine husa de telefon care o iei cu 5 si o vinzi cu 50? Tipu asta de investitii te cresc multe dar cate putin cand o sa cresti o sa faci si investitii mari.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumperi husa cu 5 lei si vinzi cu 10, profit 100% e mai mult ca orice companie din Romania, nici intr-un an. si tu poti face pe luna. poti vinde pachete inclusiv, nu la bucata,

| Curiozitățitpu a răspuns (pentru Laurentziu1234):

Esti praf fra