| cristidavid a întrebat:

Ce facultate mi-ati recomanda care sa ma ajute mai mult in viitor, luand in considerare ca as vrea sa deschid o firma de logistica, sau sa am eu mai multe camioane? ce m-ar ajuta cel mai mult?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ce vrei tu i nevoie de bani, multi bani nu de facultate

| ilovebeer a răspuns:

Te-ar ajuta o facultate economica

| cristidavid explică (pentru suntserios):

Am intrebat ce facultate m-ar ajuta, nu de ce am nevoiehappy. nu ma astept sa fac facultatea si sa imi apara 10 camioane in curte.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

AR (autovehicole rutiere) la Politehnica. Iesi inginer in transporturi.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru cristidavid):

Nu asta am zis, am zis doar ca pentru a incepe afaceri de genul asta ai nevoie de un capital pentru inceput nu neaparat de studii.

| cristidavid explică (pentru suntserios):

Am inteles ce vrei sa zici. ideea e ca acum vreau doar sa merg la o facultate care m-ar putea ajuta