| Regedesubmunte a întrebat:

Ce părere aveți despre bitcoin, moneda virtuală care a ajuns la 3000$ bucata?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Uhm.
Regret ca nu am investit in trecut in ea.
Acum cine stie, oricum pare destul de instabila, nu m-as mira sa scada iar in scurt timp sub 1000$.

2 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns (pentru OldSoul):

Daca investeai in moneda, era un joc de noroc. La inceputurile bitcoin, nu aveai de unde sa stii ca o sa aiba valoarea asta, dupa 15 ani.

| OldSoul a răspuns (pentru Speed99):

Asa este, dar daca esti dispus sa risti de exemplu 100$ la inceput si ai rabdare cat trebuie, cine stie, poate te trezesti milionar peste noapte.
Chiar era o stire de acest gen referitoare la pretul bitcoin-ului.