| AndreiAlex5YlB a întrebat:

Ce se intampla daca transfer bani de pe cardul Star BT pe cardul de salariu?
Salut, am transferat din greseala 5 lei de pe cardul Star de la Banca transilvania pe cardul pe care primesc salariul. Cum mai exact ar trebui sa procedez ca sa nu inceapa sa imi calculeze dobanda? O sa imi apara la info credit cat trebuie sa platesc? Daca da, cand o sa apara?
Pana acum foloseam cardul doar ca sa cumpar in rate de la magazinele partenere si nu gasesc nici in contract cum se procedeaza in situatia mea.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu platesti dobanda la banii luati daca achiti intergral cardul Star.

| AndreiAlex5YlB explică (pentru Violleta2022):

Deci daca am facut transferul astazi, inseamna ca la inceputul lunii viitoare o sa imi apara la info credit ca trebuie sa platesc cei 5 lei?

| Violleta2022 a răspuns (pentru AndreiAlex5YlB):

Da, cei 5 lei si cu dobanda aferenta lui