| florinalbert a întrebat:

Cine ma invata si pe mine cum sa fac bani fara sa investesc bani si nici efort mare.

6 răspunsuri:
| DaaNNuuTzz a răspuns:

Du-te pe DN. Trebuie sa stai. Tiristii isi fac ei treaba cu tine. Fara efort si dorinta nu faci nimic.

| MâţaD a răspuns:

Daca toti ar putea face bani fara sa investeasca si fara efort romanii nu ar mai fi asa saraci si tara nu s-ar mai duce de rapa, nu crezi? sa fim seriosi...crezi ca sunt atatia someri pentru ca ei vor sau nu au ce face?

| a1doru a răspuns:

La cersit cu tine!rolling on the floorrolling on the floor

| Camiiimm a răspuns:

Ai putea sa te faci reprezentant la Oriflame Cosmetics. poti sa castigi banuti frumosi din aceasta afacere, deoarece comisionul este cuprins intre 23%-40% si porneste de la valoarea de 50 lei pret pe catalog.
23% comision la valori cuprinse intre 50-249.99 lei[pret pe catalog]
30% comision la valori cuprinse intre 250-499.99 lei[pret pe catalog]
40% comision pentru orice valoare care depaseste 500 lei.
Singura conditie este sa ai minim 16 ani, iar parintii tai sa fie de acord ca tu sa devi reprezentant. Daca vrei sa te inscrii da add la id'ul de mess: m.camiii@yahoo.com

| florinalbert explică (pentru DaaNNuuTzz):

Miar place sa fiu pestele lui mata

| Tonyi a răspuns:

Http://banicunet.blogspot.com/ Aici ai cateva idei:)