| alexandruth a întrebat:

Cum as putea face bani pe cititorii unui blog pe care il detin? Exista vreo alta modalitate? Rog seriozitate, dau funda!

Răspuns Câştigător
| JBP a răspuns:

Daca ai mai mult de 1000 de page views pe zi iti recomand bannersbroker http://www.bannersbroker.com/xchange o sa faci mai multi bani decat cu adsense pentru ca o sa primesti bani pentru page views nu pentru clicuri.

3 răspunsuri:
| huuu a răspuns:

De fapt blogurile se fac pentru ati expune parerea, nu cred ca este vreo posibilitata sa faci bani, cel putin eu nu stiu niciuna.

| alexandruth explică (pentru huuu):

Ba da, de exemplu, cel mai citit blog din Romania (sebastianbargau.ro) face bani din publicitate... tongue vroiam doar sa va aflu parerea...

| huuu a răspuns (pentru alexandruth):

Daca blogul tau nu este destul de popular nu cred ca vei face multi bani din publicitate.