| Ivan_Raul_1995 a întrebat:

Cum as putea sa imi fac bani mei pe timpul scoli am 13 ani vreau raspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
| UnNumeScurt a răspuns:

Incearca platformele de castigat bani online. Sau nu numai bani, poti castiga premii pe care sa le vinzi. Adica eu cu asta ma ocup si e profitabil. https://gokano.com/ref/4ZYKGR1qWoH7NMqqosm5
https://aveprize.com/register?r=1BC3F
https://playfulbet.com/? invited_by=6371723
Daca vrei sfaturi pentru astea 3, ma contactezi in privat, poate vrei mai mult de atat. Funda?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alocatia sau eu indrum omul sa fure

Bula
| Bula a răspuns:

Alocatia de copil este a ta.
Mai poti ajuta la cumparaturi, curatat, plimbat caini pentru diferite persoane, cu care-ti mai faci bani de buzunar, suplimentari.

Daca ai grija de banii tai si nu le cheltuiesti, intr-un an poti aduna o suma frumoasa, din care iti poti cumpara o bicicleta, poti merge in 2-3 tabere de vara, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Bula):

"este al tau."?!

Bula
| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

big grin

| Andone_Septimiu_2000 a răspuns:

Poti face favori oamenilor cunoscuti pe bani (vecini, prieteni, rude sau chiar parinti) pentru ca, sa ai un job sub 15-16 este ILEGAL, si tu n-ai nici buletin.

Daca ai talent in ceva, de exemplu limbi straine, poti tine cursuri, sau daca faci handcrafting poti sa vinzi.

Totusi, momentan eu iti recomand sa nu te ocupi de bani sau de orice altceva decat scoala. Daca vrei sa faci bani, sa faci cand esti in vacanta, ca ai timp liber.

| Ivan_Raul_1995 explică (pentru UnNumeScurt):

Cat castigi lunar din asta ..stiu ne prea se intreaba