| eisicedaca a întrebat:

Cum ma inregistrez pe lyoness www.lyoness.net? ca nu vad! :D

14 răspunsuri:
| bullet513 a răspuns:

Langa LOGIN scrie Jetzt kostenlos registrieren dai acolo si te inregistrezi happy

| Savy a răspuns:

Https://www.lyoness.net/internal/AT/Public/Customerregistration/Index
Pentru dimensiunea textului aluia chiar ca trebuie ochelari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de cineva care face parte din retea

| stephano_4157 a răspuns:

Salutare tutror. nu te poti inregistra. poti fi recomandat doar de catre cineva care este deja in sistem. daca te pot ajuta cu informatii sau cu inegistrare te rog sa ma contactezi pe adresa de mail: stephlyone@gmail.com

| CoCoMona a răspuns:

Eu sunt deja in sistem...si e super din toate punctele de vedere!

| CoCoMona a răspuns (pentru estefano):

Ti-am citit documentul, insa documenteaza-te mai bine!

| CoCoMona a răspuns (pentru estefano):

Daca isi vroia banii inapoi trebuia sa renunte la card, ori domnul vrea sa fie si popa si hot (adica si sa primeasca banii inapoi si sa ramana in continuare membru, ori asta nu se poate - ori e una, ori e cealalta) - ar trebui sa citeasca regulamentul!

| estefano a răspuns (pentru CoCoMona):

Merci de raspuns... eram dispus sa renunt la card happy insa nu mi-au propus. Am scris acel articol dupa o lunga conversatie cu cei de la helpline.

| CoCoMona a răspuns (pentru estefano):

Ei nu-ti pot propune sa renunti la card... e ridicol, insa cel care te-a inscris trebuia sa-ti spuna ca, daca dupa un timp vei vrea sa renunti la card din diverse motive, o poti face si-ti vei primi banii inapoi.

| estefano a răspuns (pentru CoCoMona):

Asta e culmea... sa nu poata sa spuna. Le era rusine sau ce? Oricum am inteles ideea ta si iti multumesc pentru sfaturi.

| Daniel_Si_Andreea_Terzea_1980 a răspuns:

Cum aflu cit am pe card?

| doarluka a răspuns (pentru Daniel_Si_Andreea_Terzea_1980):

Trebuie să intri pe lyoness.ro și să te loghezi cu userul și parola primite la înscriere. Acolo ai un birou virtual în care poți găsi toate informațiile, inclusiv sumele adunate din cumpărăturile tale.

| Danezu_Daniel_1970 a răspuns:

Cum ma conectez