| rbtrbtrbt a întrebat:

Cum pot debloca un card fara parinti daca sunt minor la Banca Transilvania?

4 răspunsuri:
| dusmanul86 a răspuns:

Cardul este al tău?
Dacă este al tău mergi direct la bancă.
Dacă este al părinților va trebui să se ducă posesorul cardului.La unele banci merge si daca sună posesorul acestuia.

| Yaesmin a răspuns:

Ca cu părinți.

| rbtrbtrbt explică (pentru dusmanul86):

Al meu este.

| Violleta2022 a răspuns:

Doar banca poate debloca cardul, probabil detectand o activitate sau cheltuiala suspicioasa.
Mergi cu buletinul tau la banca, ca sa te poti legitima si ei iti vor explica de ce ti-a fost blocat cardul si ce se poate face mai departe, pentru deblocare sau emiterea unui card nou.