| codrincodrin a întrebat:

Cum pot face bani,dar muncind, pe internet? Am gasit o multime de site-uri, dar niciunul de Doamne ajuta. P.S. am 14 ani

10 răspunsuri:
| DeejayLiqua a răspuns:

Sa stii ca in modul asta nu prea ai ce castiga. Pierzi foarte mult timp.
Incearca pe Viespar.ro - primesti Taskuri, verifici niste site-uri si primesti cate 0, 0200 dolari. Marea problema este ca nu poti scoate bani decat daca strangi echivalentul a 400 de lei.

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Incearca pe Socialbirth.com dar iti pieri foarte mult timp, apropo, cred ca majoritatea oameniilor cauta asa ceva dar cam greu...cine crezii ca iti da bani frumosi de pe net
Poti incerca sa iti faci un canal de Youtube unde convertesti in bani toate videoclipurile pe care le pui, si de acolo castigi bani seriosi, de ex: Michey Has, de la doza de has face cam 1500 de lei pe luna, si pune doar un videoclip pe saptamana, mie imi convine...big grin

| codrincodrin explică (pentru DeejayLiqua):

Am incercat, dar dureaza ffffff mult. nu se merita

| KodrutZ a răspuns (pentru DeejayLiqua):

Sa iei rahatul ala de viespar si sa ti-l bagi undeva? Se plateste de vreo 10 ori sau mai putin fata de microworkers, care si ala e o porcarie ordinara.
@codryn99: Nickul tau e destul de evident. Stim ca ai 14 ani. Intrebarea e ce stii sa faci? Dupa aia mai discutam despre cum ai putea face bani pe internet...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mici nu ai sa gasesti vreunul de Domne ajuta, nu atat timp cat nu ai nicio calificare si te astepti din 3 clik uri sa vina banii

| AndreiuuMrrr a răspuns:

Daca te pricepi la PhotoShop / After Effects mai poti scoate bani happy

| codrincodrin explică (pentru AndreiuuMrrr):

Cum? adica ce as putea sa fac?

| costan a răspuns:

Ce zici de acest site care iti ofera posibilitatea sa castigi un ban legal pe net: http://bit.ly/1af5LBq

| AndreiuuMrrr a răspuns (pentru codrincodrin):

Faci bannere/logo-uri pentru diferite site-uri.
Un prieten a luat 120 euro pentru 2 logo-uri, 1 banner si 40 de invitatii.
Dar iti trebuie experienta mare.
Baiatu' asta lucreaza in PhotoShop de 5 ani.

Răspuns utilizator avertizat