| babe100 a întrebat:

Daca ai o comanda de peste 100 de lei la Avon primesti reducere?

9 răspunsuri:
| LaFleurBelle a răspuns:

Da, primesti reducere!

| ZuZuLoveBKaulitz a răspuns:

Hey eu sunt reprezentanta. Primesti discount de 15 % daca ai comanda de peste 1200 depinde acum eu cred ca eprima ta comanda deci daca ai de 1200 iti ramane in jur de 150 lei vechi pentru ca trebuie sa platesti si cataloagele ca iti vor trimite 5
happy Funda? puppy dog eyes

| babe100 explică (pentru ZuZuLoveBKaulitz):

Pai e prima comanda care o fac la persoana respectiva. Vreau sa dau o comande de peste 200 de lei, deci cat crezi ca o sa am reducere?

| ZuZuLoveBKaulitz a răspuns (pentru babe100):

Daca u esti reprezentatnt da iti raman bani.dar nu`ti fac reducere la produse...o sa vezi atunci cand primesti comanda ca pe factura nu o sa scrie de ex 200 de lei o sa scrie 170 sau cv de genu pentru ca tie iti raman restul`.

| babe100 explică (pentru ZuZuLoveBKaulitz):

Bai nu sunt eu reprezentant, sunt client. Deci iti ziceam ca vreau sa dau o comanda la cineva de peste 200 de lei, aidca vreau sa imi fac niste provizii, si ma intrebam daca fiind suma atat de mare, s-ar putea sa primesc vreo reducere.

| ZuZuLoveBKaulitz a răspuns (pentru babe100):

Nu ma nu primesti nimic. crezi ca aluia ii convine sa plateasca produsele tale? Nu...

| babe100 explică (pentru ZuZuLoveBKaulitz):

No nu te enerva rolling on the floor))

| ZuZuLoveBKaulitz a răspuns (pentru babe100):

Nu ma enervez da vad k ma iei peste pikior :-&

| babe100 explică (pentru ZuZuLoveBKaulitz):

Nu te luam peste picior, chillwinking