| ionutx02 a întrebat:

Daca am o linie de credit la o banca si am atins limita, adica am folosit toata suma, dupa cat timp pot sa accesez iar linia de credit?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Abia dupa ce achiti integral suma cheltuita, bancii care ti-a dat creditul.

| ionutx02 explică (pentru Violleta2022):

Si dupa ce cheltui toata suma, cand voi mai primi acces la credit iar? Nu este un termen anume? Sase luni, un an, etc.

| relian a răspuns:

Dupa ce platesti o anumita suma, banca o sa iti spuna cit mai ai de plata, cit poti folosi, si chestii genul asta. Verifici tu la banca, daca ai cont si poti intra online.

Nu trebuie sa achiti toata sauma ce spune tanti Violeta pe aici si inca cineva, nu stiu ce vorbesc.

Verifici la banca si la acel credit spune cit ai, daca mai poti folosi credit.
Sa stii asa date mai sigure, mergi la banca, vorbesti cu cineva acolo si te lamuresc aia mai clar.