| mariaaasaaacc1 a întrebat:

Daca in loc sa mi transfer banii pe revolut cu ibanul de RO mi am transferat din greseala pe ibanul cu LT tot imi vor ajunge banii in cont?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

LT este din Litvania.
Probabil ai facut cadou cuiva suma transferata.
Ai o singura sansa (mica), sa iei imediat legatura cu banca ta si sa anulezi transferul.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Normal ca nu.
Contacteaza-i sa faca revert la tranzactie.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Bula):

Wtf is livania?
De ce a făcut cuiva cadou suma când omul zice clar că e vorba de propriul lui IBAN?

Bula
| Bula a răspuns (pentru suntserios):

Am corectat: Litvania.
Daca a dat IBAN-ul cu LT in loc de RO, atunci poate intra intr-un cont din Litvania, daca exista cu acelasi numar. Daca nu exista, atunci banii nu se transfera.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Bula):

Wtf is Litvania?

Stii că orice cont de Revolut are cont de LT care îți aparține tot ție nu?

Ți-am zis că te depășesc grav problemele tehnice și să nu mai răspunzi la ele...