| AndreeaIoana01 a întrebat:

De ce ce site pot comanda si cumpara daca nu sunt salariata (cumparaturi gen telefon,pc, laptop)?

5 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

De pe orice site. Nu trebuie sa fii salariata, trebuie sa le poti plati (sa ai bani). Daca vrei insa sa platesti in rate atunci s-ar putea sa conteze chestia cu salariata.

| sofisis a răspuns:

Poti comanda de oriunde atata timp cat nu vrei sa achiti in rate.

| Adry05 a răspuns:

Ce legatura are? Poti sa cumperi de oriunde oricati ani ai, salariata sau nu. Bani sa platesti sa ai, restul nu-i intereseaza.

| AndreeaIoana01 explică (pentru Adry05):

Eu vreau sa iau in rate.

| Adry05 a răspuns (pentru AndreeaIoana01):

In rate nu se poate lua decat pe baza de salariu. Trebuia sa mentionezi ca faptul ca cumperi online nu inseamna automat ca iei in rate.