| Anonim5250 a întrebat:

De curând am deschis Pfa coafura.Sunt in chirie pe scaun cu produsele folosite de acasă momentan. Vreau sa fac o achiziție de produse, cum procedez? Cu ce bani plătesc eu aceste produse? Nu am cont bancar pe firma.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca pfa e pe venit real platesti cu banii incasati pe pfa pentru deducerea din impozit.

| Anonim5250 explică (pentru suntserios):

Adică o sa plătesc din banii pe care ii fac eu la salon de la clienți? Sau dacă poți fii un pic mai explicit.Multumesc!