| Freeboo a întrebat:

Doreste cineva sa investeasca intr-un site de anunturi?
Am nevoie de ajutor financiar pentru inceput, dupa care vom face jumi juma castigurile

Răspuns Câştigător
| Marry1227 a răspuns:

Contactul meu, id yahoo : thebest_boy_suk@yahoo.com, vorbim mai multe acolo

3 răspunsuri:
| AndyNuStiuHelpMe a răspuns:

Buna, eu as dori dar mai intai trebuie sa dai funda la raspunsu meu si dupa da add la acest ID de messenger : dark.light91@yahoo.com!

| costan a răspuns:

Sa inteleg prin ajutor financiar ca voi veni eu cu toti banii? sau tu vi cu jumatate si eu cu restul!

| Freeboo explică (pentru costan):

Fiecare pune bani jumi juma, tema am cumparat-o deja pentru site, mai restul ce trebuie