| alex19051988 a întrebat:

Eu de multe ori vreau sa trimit intrebari cu linkuri de votare sau site-uri cu jocuri sau programe, dar de fiecare imi apare urmatorul mesaj:
"Nu poti posta aceasta intrebare pentru ca linkul pe care l-ai inclus este suspicios, iar pe TPU pirateria nu este incurajata. Te rugam sa nu faci referire la site-uri aflate in ilegalitate si sa nu postezi linkuri spre materiale postate pe internet fara respectarea drepturilor de autor (programe, jocuri, filme sau muzica piratata)."
Acest mesaj este si la intrebari si la raspunsuri mai ales ca la unele intrebari ca sa ajut acea persoana cu raspunsul meu trebuie sa ii scriu site-ul sau linkul unde sa gaseasca acel joc, program etc.

Răspuns Câştigător
| itsokdude a răspuns:

Scurteaza linkul si o sa reusesti sa postezibig grin

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Nu poti de pe t.o.r.e.n.t.e de ex link de pirare bay! am scris asa ca sa iti pot raspunde!

| Maariiaa a răspuns:

Este o regulă a site-ului pe care o susțin foarte mult. Mesajul pe care ți-l dă este corect. Poți răspunde și fără link-uri. Evită aceste întrebări, este o regulă de-a site-ului. Încearcă să postezi site-uri decente, muzică și nimeni nu o să aibă nimic cu tine.
@florin1979 Exact!

| alex19051988 explică (pentru Maariiaa):

Eu vrea sa trimit intrebari cu linkuri de votare ca particip la unele concursuri. Este posibil acest lucru sau nu ma lasa deloc sa trimit intrebari cu linkuri pentru concurs.