| UbexFlo a întrebat:

Hei TPu.AM nevoie de o "aplicatie"pentru chestionare ca acel site care era o data unde iti faceai cont si dadeai linkul site-ului cuiva care trebuia sa raspunda unor intrebari iar tu primei raspunsul pe mail.straight face Nu stiu daca a inteles cineva ce-am zis dar important e ca vreau sa imprastii niste chestionare pe net cumva si vreau sa primesc raspunsurile.straight face

Răspuns Câştigător
| BGDs a răspuns:

Eu cu asta am facut http://www.chestionareonline.com

2 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Fa un chestionar pe google docs, fa-l public, imparte linkul, cam asta e

| UbexFlo explică (pentru BGDs):

Vai, mersi mult :X:*:X:* Am caut ieri toata ziua laughing