| catalyn96 a întrebat:

Hey stie cineva un loc de munca pentru minori pe timp de vara.

15 răspunsuri:
| DulceataXP a răspuns:

Cred ca alt parte decit la legat via si la prasit nu este pentru minori

| butterflyyy a răspuns:

La pliante!

Răspuns utilizator avertizat
| catalyn96 explică (pentru butterflyyy):

Si mai exact unde si ce trebuie sa fac acolo?

| catalyn96 explică (pentru DulceataXP):

E bine si acololaughing pe timp de vacanta

| NemNUZ a răspuns:

La spalatorie sau, am un prieten care la 15 ani e chelner si face bani frumosii dar eu zic sa stai acasa linistit si sa invetii ca sa ajungi cineva, nu sa fi stresat ca trebuie sa mergi la servici si alte prostii. Traiesteti copilaria du-te la o partida de fotbal, iesi cu prietenii/prietena in oras, pentru ca doar odata esti copil

| NoChanceForUs a răspuns (pentru NemNUZ):

O dată timp de minim 18 ani.

| Fizy93 a răspuns:

In Ungaria la cules de visine se pleaca prin 9-14 Iunie. Nu e teapa iti garantez pentru ca am fost de doua ori, trebuie sa ai minim 16 ani. Trebuie sa platesti doar drumul in jur de 65 de LEI si actele notariale in caz ca parintii tai nu vin cu tine la granita, alea iar sunt in jur de 20 de LEI maxim. Pentru detalii, cauta-ma cat mai repede ca nu cred ca mai sunt locuri!

| butterflyyy a răspuns (pentru catalyn96):

Sa pui pliante la masini...ori alegi ziua sau noapte

| NemNUZ a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Poti sa lucri la negru la un restaurant la periferie si nu zice nimeni nimic pentru ca daca este ceva control spui ca il cunostii pe propretar si il mai ajuti ca intre prieteni si gata

| NoChanceForUs a răspuns (pentru NemNUZ):

Ești din zona Sibiului?

| NemNUZ a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Nu, sunt din Cluj

| NoChanceForUs a răspuns (pentru NemNUZ):

Deci ești din străinătate, știam eu!

| catalyn96 explică (pentru butterflyyy):

Pai si ai putea sa-mi dai un link sau ceva cu informati