| Danyelusha a întrebat:

As vrea sa intreb cine are cont pe A. W.$urveys? Chiar se castiga bani? Si daca da, in jur de cat?

Răspuns Câştigător
| fefenaș a răspuns:

Se castiga injur de 500-900 lei.Crede-ma am castigat 600 de lei! Bafta!

5 răspunsuri:
| ko7ty a răspuns:

Castiga bani de acasa

Esti platit pentru fiecare vizitator adus

Bonus 300 puncte promo

http://originals.ro/19209bani

| Danyelusha explică (pentru fefenaș):

Spune-mi te rog, tu unde postezi anunturile pentru a castiga bani? Poti sa le pui si pe publitim?

| bozdimen a răspuns:

Daca doriti sa incepeti o astfel de afacere sau sa va informati mai mult, noi va propunem sa cumparati pachetul adsense(un pacet cu toti pasi, site-uri gata facute si softuri necesare) de pe http://www.afacereadsense.net la doar 40 RON-oferta unica. Cu acest pachet veti reusi sa faceti bani din adsense asa cum alte sute de romani fac.

| aki1978 a răspuns:

Buna
nu vreau sa te dezamagesc dar este o mare teapa site ala am pierdut timp'u de pomana

| sibiuavon a răspuns:

: Buna! Mi-am tot cautat un job pe internet si cred ca am gasit cea mai simpla si banoasa metoda. Tot ce trebuie sa faci e sa trimiti cateva e-mailuri pe zi si poti castiga lejer 100 de euro pe saptamana, lucrand doar 2-3 ore pe zi. Cauti un job la domiciliu sau pur si simplu vrei sa iti suplimentezi veniturile? Iti ofer un job pe care poti sa il practici de la calculatorul tau, de acasa, fara prea mare efort. Nu ai nevoie decat de un calculator conectat la Internet si un minim de cunostinte legate de accesarea site-urilor on-line. Pentru informatii suplimentare, trimite un e-mail cu subiectul "INFO" pe adresa: sibiuavon@yahoo.com