| PopescuMaria9 a întrebat:

Hey TPU! ce pot sa îmi iau de 150 de lei? (gen haine, skincare, machiaje)

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Pufuleți. Mulți pufuleți.

| ioana748 a răspuns:

Depinde ce nevoi ai.

| PopescuMaria9 explică (pentru gabicoo):

Interesantlaughing)

| PopescuMaria9 explică (pentru ioana748):

Am spus

| Mindfulness a răspuns:

Îți iei destule haine de la Sinsay cu banii respectivi. Au reduceri mari și haine faine.

| andreiusca05 a răspuns:

Salut! Richest este o oportunitate grozavă de a învăța de la profesioniști din diverse domenii și de a câștiga bani. Programul oferă acces la mentorat, resurse și strategii care te pot ajuta să îți dezvolți abilitățile și să îți maximizezi veniturile. In felul acesta poti sa castigi mult mai mult si sa iti cumperi mult mai multe chestii dragute. Te interesează să afli mai multe detalii?
https://www.richest.ro/a/2147518891/NsUY8X2q