| Adrianaman3 a întrebat:

In ce consta jobul de la BCR summer job? Cat este salariul?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil, curatenie in jurul bancii.

| Adrianaman3 explică (pentru Violleta2022):

Pe bune?! Pai am inteles ca ne si invata despre administrarea banilor etc

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, ce crezi ca job ti se poate da la 16 ani, la o banca?
Doar curetenie pr holuri, wc-uri sau in gradina de langa banca.
In banca nu intri sa inveti, ca nu-i voie, este securitate maxima acolo, iar copilasii nu au ce cauta acolo.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te lua dupa prostii carora le e lene sa citeasca! Uitat-te aici: http://bit.ly/2HV08eh Vezi ca maine este ultima zi de inscriere!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apropo! te poti inscrie online, acum daca nu te-ai inscris.

| Adrianaman3 explică (pentru Salontanul):

M-am inscris de mult. Nu am gasit pe siteul lor ce cautam de aceia am pus intrebare aici

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Adrianaman3):

Pai raspunsul tau este pe site-ul lor. Ei spun clar ca te vor invata din "smecheriile" bancii. Nu te duci sa te puna la maturat. Este o aiureala!