| anonim_4396 a întrebat:

Is in căutarea lucrului pe net cineva mă ajuta

8 răspunsuri:
| Stefcriss a răspuns:

Si eu caut de ceva vreme si nu am gasit happy bafta big grin

| MrSnow a răspuns:

Job sau la ce te referi?

Bula
| Bula a răspuns:

Lucru poti gasi, bani mai putini...
Registreaza-te pe ejobs.ro si vei primi in e-mail aproape zilnic oferte in domeniile tale de pregatire si de interes.

| darrio2007 a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta. Si ai fost intrebat ce stii sa faci. Nu ai raspuns. Du-te la Fortele de Munca. Iti gasesc aia de lucru.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Upwork.com
se platesc bine proiectele de cpp

| Dorin93 a răspuns (pentru suntserios):

Eu zic sa nu sarim in capul omului. Poate nu are asa multa experienta cu navigarea pe internet si cineva i-a spus ca daca intreaba de mai mult ori, primeste mai multe raspunsuri.
Spuneti-ne de unde sunteti, ce varsta aveti, ce pregatire profesionala, unde ati mai lucrat, in ce domeniu ati vrea sa lucrati, etc. Poate reusim sa va ajutam happy
PS: NU va recomand un job pe net, mai bine cautati un job serios cu carte de munca si venit fix. Pe net sunt multe porcarii.

| Pandhoraa a răspuns:

Poti incerca sa completezi chestionare online
http://www.exprim.ro/
sau poti lucra de acasa ca operator interviu asitat de calculator
http://www.mercury.ro/field-interviewers-other-collaborators/operator-cati/

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Dorin93):

Bună Nam carte de munca da is în căutare lucrului