| anonim_4396 a întrebat:

Pe addmefast poti sa primesti like la poze? sau doar la pagini care au poze asociate. funda

5 răspunsuri:
| Ovy19 a răspuns:

Poti sa primesti si la poze!
1. Dai un comentariu la fotografia dorita!
2.Sub comentariul tau va aparea ceva de genul''Acum cateva secunde'' sau ''A few seconds later''.
3. Dai click pe aia de la punctul 2!
4.Copiezi link-ul fotografiei.
5. Dai pe addmefast
6.Dai pe add and manage pages
7. Pui link-ul acela acolo!
Funda>>>?

| Vladutz01 a răspuns (pentru Ovy19):

Pai cand dau pe acum cateva secunde imi sare pe pagina mea. ttrebuie sa ma duc iar la poza si sa copiez linkul sau cum?

| Ovy19 a răspuns (pentru Vladutz01):

Da...

| Vladutz01 a răspuns (pentru Ovy19):

Am adugat acum sa vad ce se intampla. ca am mai pus eu linkul de la pozele mele si si mi-a dat eroare the photo was blocked by admin. si ce trebuie sa mai fie ceva vreo setare pe public acolo la profilul meu ca sa imi poata da like...;

| Vladutz01 a răspuns (pentru Ovy19):

' sau asta cand am incercat inseamna ca trebuie sa fie o setare pe vizibil."Facebook post url that you are trying to add is invalid, is not public or visible only for logged FB users. Or it contains permalink"""