| Anonymus123 a întrebat:

Pot obtine legitimatie de metro daca nu am firma?

Răspuns Câştigător
| oaname a răspuns:

Da sigur! Trebuie sa mrgi la un magazin MTRO si ergi la un birou...si rogi sa iti faca legitimatie...o sa iti faca cu placere.

6 răspunsuri:
| AndutzzaAnduu a răspuns:

Da.

| onasis1961 a răspuns:

DA! Legitimaţie de o zi.

| mimi2000mimi a răspuns:

Da.legitiatia ti-o faci pe baza buletinului, daca ai peste 18 ani.nu iti poti face legitimatie de zi.aceasta poate fi facuta doar in cazul in care aveai deja legitimatie dar ai uitat-o undeva.sau,mai poti ruga un cumparator dragut sa te treaca pe legitimatia lui, astfel incat ies 2 facturi diferite si pe el nu il costa nimicbig grin

| VadTot a răspuns (pentru onasis1961):

Costa ceva?

| onasis1961 a răspuns (pentru VadTot):

Din câte ştiu NU!

| VadTot a răspuns (pentru oaname):

Asa hodoronc tronc fara sa ai firma?laughing)