| Alex95BV a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. M-am inscris in vivaSMS un serviciu care te plateste sa primesti SMS-uri. Pentru a castiga niste bani trebuie sa inscriu cat mai multe persoane. Daca va inscrieti GRATUIT puteti si voi sa castigati ca mine. Multumesc si va astept in echipa mea!
P.S.: Am preferat sa va spun direct decat sa va,, aburesc" :)
Link de inscriere: www.VivaSMS.ro/h/d6a8a03540
Detalii: www.youtube.com/watch?v=zG7k4CYDkyE
Contact: Yahoo ID infobv(@yahoo.ro)

3 răspunsuri:
| AnOn1mUsss a răspuns:

Nu merge faza cu SPAM straight face eu m-am inscris de 1 luna si nici un sms straight face

| alex19051988 a răspuns:

Imi poti da exemple de oameni care au castigat bani prin intermediul acestui site si ma inscriu si eu pe linkul tau.

| Alex95BV explică (pentru alex19051988):

Eu am luat 2 cartele pana acum, doar ca e adevărat cu nu prea primesti sms uri, dar daca inscrii persoane aduni credit (10 centi pe pers.) 30 de pers + 2 euro = cartela 5 euro