| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o întrebare, daca eu am făcut ceva bănuți din cs go din pariuri/daily reward (adică am colectat câțiva centi in fiecare zi) și doresc să-i vând pentru crypto (btc/eth/usdt), când va veni vremea sa scot crypto in fiat, va trebui sa declar ceva special legat de acei bani din cs go sau nu contează?

Gen voi declara cât FIAT am băgat în crypto+ cât $$ din cs go am băgat în crypto= vând tot crypto pentru FIAT și atât.

Răspuns Câştigător
| ariastuff a răspuns:

Nu i vinde pentru crypto, piata crypto scade si o sa iti pierzi toti bani

2 răspunsuri:
| FlorinNikusor a răspuns (pentru ariastuff):

Ai dreptate... dar daca ii scot in PayPal sau Bursa?

| ariastuff a răspuns (pentru FlorinNikusor):

Paypal cred ca e cel mai sigur, asa ii ai in bani adevarati si poti sa tii pastrezi deoparte