| lubujinx a întrebat:

Salut! Am si eu un cont de Raiffaisen dar nu am serviciul ala online. Daca stie cineva daca invit pe cineva cu link ul ala din aplicatie sa isi deschida cont primesc cei 200 de lei? (in regulament scrie ca persoana trebuie mai jntai sa completeze un formular online dar link ul din aplicatie duce direct pe app store sa descarci aplicatia)

2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Pai normal ca link ul ii trimite sa descarce aplicatia daca nu o au instalata. In primul rand descarci aplicatia si apoi te conectezi

| darrio2007 a răspuns:

Descarcă aplicatia.