| KazakiY a întrebat:

Salut, as dori sa fac o rata la un telefon de la altex, insa am o intrebare. Suma pentru rata care apare pe site, este chiar aia? Ca stiu ca am mai fost acum ceva timp intr-un magazin altex, si mi-s-a spus un pret total diferit fata de ce vedeam eu pe site. Stie cineva?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu merită, o sa platesti dublu nu merită, strînge banii si i al cu banii jos nu prin banca cu rate la care se adauga comisioane mari.

| KazakiY explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu imi permit sa-l cumpar cu bani jos.

| KazakiY explică (pentru CristiDinBucuresti):

Stiu si eu ca o sa platesc mai mult, dar nu asta imi era intreabrea.

| Legion7X a răspuns:

Este tot ce-i posibil cu preturile de pe site. Eu vazusem la flanco pe site un telefon care era mai ieftin ca la altex. Mă duc în magazin la flanco, surpiza laughing era mai scump. Îi spun unui tip de acolo care se ocupa cu produsele, că pe site este diferit pretul în magazin altceva, el zice dacă doriți vorbiți cu directorul magazinului dacă aveți o problemă etc In fine în final am luat de la altex.