| AlexMaftei2001 a întrebat:

Salut.Ce idei de afaceri sunt cu 1000 de euro?

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să cumperi ceva de la engros și să revinzi la piață.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cumpara crypto acum si stai catinel. Exemple de crestere procentuala in ultimul an: BTC 62%, ETH 397%, BNB 1262%, SOL 11164% (da, 11K, de la 1.55 USD la 174.6 USD), MATIC 14200%, DOGE 3539%.

| AlexMaftei2001 explică (pentru GabiDumitrescu):

Am crypto si bursa deja.

| Werrich a răspuns:

Amenajezi studio de OnlyFans și iei comision din ce primesc fetele de la abonați.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți faci o "casa de putas". Tradu din spaniolă în română. Apoi inviti românce sa lucreze la casa ta din Spania.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru AlexMaftei2001):

Ce investitii ai acolo? Ia si mai baga mia asta in cateva proiecte. De exemplu acum ar fi cu potential interesant BONE, care va fi folosit ca fuel pentru Shibarium.

| 1997onur a răspuns:

Stiu un colge de munca omul este genial laughing)) cumpara telefoane depe olx si la da mai scumpe tot pe olx si apoi se duce la aparate cu toti bani laughing)) si face crize cand pierde laughing))

| gabicoo a răspuns:

Mici, bere, fete! Investiție 100% sigură!

| Lukasssz a răspuns:

Crypto sau la pacanele laughing