| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,cum as putea face rost de 400 de lei pana la sfarsitul lunii? trebuie sa imi termin proiectul si parintii nu imi dau deoarece sunt cam scumpe piesele pentru finalizare. Funda celui ce imi spune o idee PS: nu vreau raspunsuri de genul cerele bunicilor sau plimba catelul vecinilor, deoarece nu am vecini cu catei si inca ceva nu impart nici pliante deoarece nu am 16 ani

9 răspunsuri:
| Skrilly a răspuns:

Esti bun la arta? In curand o sa fie concursurile acelea gen "Apa Canal, Ajuta-l pe picky" etc, din experienta proprie doar la mentiune castigi 100 de lei, ai putea sa faci un desen frumos sau un colaj; daca nusubiectul asta e oricum delicat incearca sa faci pe 'bona' in weekend-uri mai ales zilele astea de vacanta. Succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă un împrumut la bancă. Dl. Ponta a spus că suportă el dobânda în următorii 2 ani.

| adrianbestboy98 explică (pentru Skrilly):

Eu nu sunt bun la arta maxim 5 am la desen

| adrianbestboy98 explică (pentru anonim_4396):

Nu am cum daca nu am peste 18 ani

| unknøwn a răspuns:

Păi nu cumpărase taică-tu compania Apple?

| adrianbestboy98 explică:

Ai ma ma lasi cu prostii din astea de jocuri? sunt minciuni si numai minciuni pana faci bani cu din astea te apuca 2060, nu exista dovezi de plata, acte si alte documente, am participat si eu la un joc din asta si dupa ce am vrut sa retrag banii a zis ca nu se poate asa ca mai lasa-ma cu jocurile tale joaca tu daca vrei sa faci "bani" banii se obtin muncind(cazul persoanelor ppeste 16 ani)

| adrianbestboy98 explică:

Te-am si raportat si s-ar putea sa iti fie contul inchis deoarece faci reclama mascata la siteuri neautorizate de lege

| DEOVERPASS a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Lollll
copil prost eu nu vreau banii eu vreau sa joc acest joc da daca tu esti asa prost
iti arat dovezi de plata? daca vrei sa le vezi!
am retras 50 de euro si i-am bagat inapoi in joc da ce sa stie un tanc ca tine prost...

| adrianbestboy98 explică (pentru DEOVERPASS):

Am castigat si eu 100 de euro la acest joc si ei mi-au spus ca nu mii pot da