| garaj a întrebat:

Salut la toți! Poate cunoaște cineva site-uri unde pot publica link-uri? Bloguri am încercat și directorii. E legat de SEO

Răspuns Câştigător
| NicolaeP a răspuns:

Salut poti cauta forumuri unde se vand link-uri sau poti contacta proprietarii de site-uri si ii intrebi daca vand link-uri sau accepta un schimb de link-uri. O alta idee buna este sa postezi pe retele de social media : Facebook, Instagram, twiter, linkedin etc... sau sa iti creezi o retea de bloguri mici pe blogspot, wordpress, webly si sa pui 1-3 postari cu link spre site-ul tau

1 răspuns:
| garaj explică (pentru NicolaeP):

Super, îți mulțumesc!