| Skarllet a întrebat:

Salut lume, eu termin liceul anul asta si vreau sa ma angajez intr-un magazin cu haine de firm gen Pull and Bear, Zara, Bershka etc. ( ideea e ca vreau sa lucrez in domeniul hainelor ) si acum vine intrebarea : Pot sa ma duc la orice magazin de genul si fara BAC? Intreb asta pentru ca nu cred ca o sa-l iau si eu cum nu vreau sa fac facultate. cam aia e.

Răspuns Câştigător
| Sarrya a răspuns:

Cu diploma de 12 clase, da. Acum depinde si de politica firmei, dar in general magazinele astea angajeaza si fara BAC. Iti spun pentru ca stiu persoane care s au angajat doar cu 8 clase big grin

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Sarrya):

La ce salarii platesc, cred si eu. Au nevoie de niste maimute care sa poata fi dresate sa faca 2-3 operatii, nu de oameni pregatiti...