| cavalerul11 a întrebat:

Salut lume recent am inceput sa vand pe okazii.ro si am vazut cand trebuie sa reincarc cu cardul adica sa bag euro pe cont cu cardul mie mi-e frica de ceva cand e sa bag bani bag cu tot cu datele cardului si mie sa nu faca ceva cu datele acelea saitul sunt multi care vand pe site insa oare e 100% plata cu cardul pentru comisionul acumulat in urma vanzarilor?

Răspuns Câştigător
| R0byZ00r a răspuns:

Da asa e am bagat si eu si iti retrage suma ceruta fara alte comisioane

2 răspunsuri:
| cavalerul11 explică (pentru R0byZ00r):

Da dar ramane intrebarea au datele de pe cardul meu adica poate sa ea si alti bani daca vor asta mi-e frica sunt si alti vanzatori insa nu stiu daca mai e sigur sa raman pe site sau nu

| R0byZ00r a răspuns (pentru cavalerul11):

Categoric nu iti vor lua nimic decat ce finalizezi tu, nu dai la alta persoana datele ci la un calculator care iti ia instant ce ai comandat