| Cavani1999 a întrebat:

Salut, mi-am făcut abonament la sensino.ro pe o luna acum câțiva ani și nu am mai plătit după aceea... de atunci în fiecare luna îmi apare ca trebuie sa plătesc o suma de bani, luna asta am primit mesaj ca trebuie sa plătesc 1200 de lei. Știe cineva ce pot face în situația asta? Vreau sa inchid contul la ei, în felul asta dacă se continua asa cine știe cât o sa îmi vina de plătit. Ce pot face? Sa ii dau în judecata sau ce sa fac? Va rog mult cineva care poate sa îmi spună, ma stresează tâmpiții ăștia, mi-e frica sa nu se ajungă la ceva rău

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai aici conditiile in care poti opri contractul.

https://www.sensino.ro/terms

| Cavani1999 explică (pentru suntserios):

Dacă scrie pe email ca trebuie sa le plătesc 1100 de lei pot opri contractul fără sa plătesc suma aceea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt doar amenințări. Blochează-le emailul.