| nonny50 a întrebat:

Probabil a mai fost pusa de zeci de ori o intrebare de genu, dar sper sa fiu ajutat oarecum.
Ideea e in felul urmator, am 18 ani si as vrea sa gasesc ceva de munca, in paralel cu scoala. Nu vreau un job full-time la care sa castigi o gramada de bani, vreau ceva mai usor, ca sa ma pot ocupa si de scoala, si am nevoie de cateva idei, dar nu de job-uri online, si chestii de genu'.
Cam spre ce m-as putea orienta?

5 răspunsuri:
| maryus24 a răspuns:

Ce idei sa iti dam noi, tu trebuie sa iti cauti un part time job, nu avem noi ce sa iti gasim, incerca mcdownload, real, kaufland etc astea care primesc si parttime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce scoala faci? Si de ce vrei un job neaparat? Eu imi fac facultatea in paralel cu un loc de munca dar e al naibii de greu!

| TPU3455353576 a răspuns:

Teas sfatui sa lucrezi la orifleme sau avon o sa vinzi si un procent mic va fi al tau funda?

| nonny50 explică (pentru anonim_4396):

Sunt a 12-a la economic. Vreau un job pentru bani, logic, dar nu pentru foarte multi ca asta ar insemna full-time. Acolo pentru bani de buzunar.

| banidebuzunar20 a răspuns:

Buna. te pot ajuta eu, adauga-ma in lista bani_de_buzunar20@yahoo.com si iti voi da toate detaliile.