| alex11234 a întrebat:

Salut,știți cumva cum as putea ma angajez la 17 ani? un call center ar suna bine, dar nu găsesc ceva sa primească la vârsta asta și care sa lucrezi doar 4 ore pe zi, am și scoala și nu ma pot încadra într un program full. Vreau sa lucrez de la distanta

5 răspunsuri:
| MistarGoGu a răspuns:

Găsești pe Fiverr, UpWork de lucru ca freelancer tot ce vrei! Traduceri, grafica, web design, redactare documente! Tot îți trebuie firma sau Pfa sa poți factura către clienți externi! Așteaptă pana devii major sa poți lucra legal!

| MistarGoGu a răspuns:

La 17 ani part-time doar pe la magazine sau depozite! Un bar sau restaurant eventual!

| ioana748 a răspuns:

Pe la magazine si fast-food poti gasi ceva de lucru conform vârstei si programului dorit.

| fundata32332 a răspuns:

Glovo, tazz, bringo asta daca ai bicicleta si esti usurel

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Termina scoala, ia BAC-ul si pe urma te angajezi.
Scoala e cea mai importanta.
Poti lucra in vacante, daca vrei si nu te incurci cu programul de la scoala.