| anonim_4396 a întrebat:

Salut!

Sunt tot felul de anunturi legate de solarcity, un fel de investitie. Ce stiti despre ei? Tot tepe?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aia cu panouri solare? nu cred ca e teapa afacerea cu panouri solare. doar ca acolo trebuie sa bagi bani seriosi.

| sonya a răspuns (pentru suntserios):

Da, cea cu panouri solare. Nu am reusit sa aflu foarte multe, nu ma invart incercul care trebuie happy

| Madi768 a răspuns:

Buna,eu sunt in solarcity, va spun putin despre treaba asta, si cine e interesat, sa imi scrie si vb cumva in privat.

| Madi768 a răspuns:

Solarcity da necesita o investitie de minim 25 de lei, sa activezi panoul solar sa genereze bani, nu e teapa, firma are srl, se platesc taxe la anaf, bani se pot scoste incepand cu 10 lei, ai tot felul de comisioane, bonusuri, dezavantaj este ca iti opreste la retragerea banilor 5% luni si marti-joi 10%. Inca un dezavantaj e ca momentan sunt disponibile doar 15 panouri pe care le poti achizitiona. Daca mai aveti intrebari, cautati Facebook meu
C.Madalina Vlad
Va raspund cu drag! Poate si colaboram! Nu e schema piramidala sau mlm.

| Den123 a răspuns:

Buna! Ai intrat, poti sa imi spui te rog daca merita, despre ce este vorba mai exact?

| Flory_Florelutza_1994 a răspuns:

Dacă vrei mai multe detalii iti dau eu Facebook Florela Andreescu

| CrestinOrtodoxDaniel a răspuns:

Te pot ajuta cu solar city. Chiar plătește

| CristinaPaliescu a răspuns (pentru Madi768):

Detalii

| Andrusca_Liviu_1973 a răspuns (pentru Madi768):

Tocmai ca este schema piramidala?