| calinHD a întrebat:

acum cateva zile am gasit pe tocmai.ro un anunt de PS4 cu 200 de euro. Am trimis mesaj si mi-a o tipa(Camilla Finn) care aparent lucreaza pentru o firma Telecom Communication Ltd. Oricum ea mi-a garantat ca firma este 100% oficiala si inregistrata si lucreaza din 2007 dar interesandu-ma de firma asta, aflu ca a fost creata prin februarie 2013. Totusi ea mi-a trimis poze cu consola care par originale, nu le-am gasit nicaieri pe net si mi-a dat si add pe facebook(are poze dar contul este facut din 8 decembire anul asta) Asa ca ma intreb eu, oare este serios? Mi s-a spus ca este doar 200 de euro deoarece este luat direct din fabrica. Bani o sa ii trimit prin Western Money Transfer. Multumesc si scuzati orice greseli gramaticale big grin

Răspuns Câştigător
| Kindly a răspuns:

Sfatul meu : Sa nu faci greseala sa-i transferi niciun ban! Sunt atatia oameni ipocriti in lumea aceasta ca nu iti vine sa crezi!

2 răspunsuri:
| calinHD explică (pentru Kindly):

Da ai dreptate oricum nu trimit nimic, nu ma risc tongue

| koko3475 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa ii dai banii la primirea PS4. sa ilo trimita prin FunCurier cu plata la ridicare si cu ramburs. Deschizi acolo pachetul si daca nu e ok exact in acelasi moment ceri rambursul. S-au luat multe tepe asa ca mare atentie!