| Sultanul07 a întrebat:

petrect 4 ore in fiecare zi in fata calculatorului jucand jocuri video iar la final regret amarnic. De asta am nevoie de ajutor, vreau sa ma apuc de lucru pe calculator (sa fac si bani ) si nu stiu unde sa caut. Am dau un search pe google (cum sa faci bani?) si nu prea am gasit nimic. Ma puteti ajuta? dau funda!

2 răspunsuri:
| Vlad_Lupu_1980 a răspuns:

Pai poți sa te apuci de YouTube sau dacă vrei altceva de ce nu cauti in engleză pe net How to make money sau ceva de genu dar mai bine te apuci de YouTube ca tot ce trebuie sa faci e sa iei niște jocuri de pe net sau eventual cumparate un program de filmat si randat (n-am ide de unde sa-l iei) si mai ai nevoie de un cont de youtube

| Sultanul07 explică (pentru Vlad_Lupu_1980):

Am cont pe youtube am 63 de subscriberi si la fiecare videoclip peste 300 de vizualizari am incercat sa fac bani cu Adsense si nu prea merge.