| maraflorin a întrebat:

siti cumva cat de serios este site-ul sondajero.com? adica a primit cineva bani de la ei pana acum? funda big grin

Răspuns Câştigător
| Eidriana a răspuns:

Nu cred ca e serios desi si eu am facut sondajele de la ei. Am zis ca pana nu imi cer nimic e ok, acum imi pierd o juma de ora pe zi sa fac sondajele alea.
Azi am ajuns la 500 si acum astept sa vad daca o sa-mi trimita banii sau nu. Dar cica dureaza o saptamana prima data sa verifice daca e fake id-ul. Ma rog, te anunt ce se intampla intr-o saptamana.

12 răspunsuri:
| maraflorin explică (pentru Eidriana):

Ok! multumesc mult! sa-mi trimiti mesaj happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afla cine este teparul din spatele sondajero.com

http://www.realitati.ro/afla-cine-este-teparul-din-spatele-sondajro/

Sondaje de marketing de la tepari

http://www.realitati.ro/sondaje-de-marketing-de-la-tepari/

| laurlaura a răspuns:

Daca vrei sa castigi bani din sondaje iti recomand un articol despre un site serios de sondaje care chiar plateste, mai putin, dar plateste http://www.sympatico.ro/news/castiga_bani_online_din_sondaje/2012-10-11-82

| GabiDumitrescu a răspuns:

S-a mai discutat pe tema asta. NU o sa vezi nici un leu/euro. Daca ai fi stiut sa holbezi ochii mari, site-ul ala e evident citamai frauda, dar asa... nah, poate inveti pe viitor.

| Anton_Ella_1963 a răspuns:

Buna ziua! si eu m-am inscris pe situl asta fantoma Sondajero.com,am adunat,, 800 euro", nu am avut pana acum probleme de logare, dar mi s-a parut suspect de la inceput....erau cam multe lucruri neclare:registratie in loc de inregistrare(au modificat dupa)spun ca primesti 15%din castigul celor ce i-ai adus in program dar nu e adevarat, de la acel concurs nu a spus nimeni ca ar fi primit ceva desi ei au publicat o lista(verificati... poate sunteti intre castigatori si nu stiti)au avut aceleasi reclame mai multa vreme, au 4 reclame dar numai 3serii de intrebari poti face, nu raspund la sezizari si nu mai spun ca de bani nici urma de ei.Eu mi-am modificat datele (pentru ca nu se poate sterge contul)si nu mai raspun la nici o intrebare decat doar daca totusi primeste cineva macar suma in lei si nu in euro.

| Eidriana a răspuns (pentru maraflorin):

Pai iti dai seama ca nu mi-au dat niciun ban. Am zis ca mai astept un pic, dar nimic din partea lor. Ma mira ca nu m-au blocat pentru ca le-am trimis un mesaj naspa. Dar probabil ca nu inteleg oricum ce e scris acolo. Ma rog...

| andaa89 a răspuns:

Clixsense e un site care chiar plateste, daca doresti sa adaugi buzunarului tau un venit suplimentar inregistreaza-te : http://www.clixsense.com/? 4760603. Ai de facut task-uri, sondaje si click-uri pentru reclame. La sondaje castigi cam 1 $ pe sondaj, depinde de disponibilitatea lor. Banii ii retragi in Paypal, pe forum sunt adeverinte de plata.

| maraflorin explică (pentru Eidriana):

Multumesc frumos pentru raspuns...macar acum stiu ce sa fac. happy

| Stan_Simona_1957 a răspuns:

Si eu vreau sa stiu daca sunt seriosi. Nu am primit niciun raspuns de la ei desi am realizat chestionare in valoare mai mare de 500 euro.Mi-ar placea sa aflu daca sunt reali.
Am inteles ca in Spania se platesc aceste sondaje.

| 02nataly05 a răspuns:

Nu numai ca nu a primit nimeni bani, dar dupa cum vezi a si disparut din "decor".

| tyty_9542 a răspuns:

Pentru cei care vor sa faca bani pe net din clikuri platesc 2 dolari pe clik htpp://wwwtwodollarclik.com/index.php?ref=mitel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Eidriana):

Salut ai facut ceva banii? eu am facut 500 au trecut 11 zile si nimic acuma vad ca nu-mi merge domeniu sondajero.com si imi intra reclame tampite