| Robeertconstantin a întrebat:

spuneti-mi si mie niste siteuri de investitii care platesc pe zi un anumit procent din suma investita. multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa crezi ca functioneaza realitatea? Joaca la bursa si daca esti bun atunci poate vei si castiga

| Robeertconstantin explică (pentru suntserios):

Am deja un site unde imi da 1% pe zi din ce am investit, dar vreau sa investesc in mai multe parti ca in caz ca se inchide siteul sa nu-mi pierd toti banii. iar la bursa nu prea ma pricep.

| Jack20Wan a răspuns:

Exista foarte multe situri cu poti castiga bani pe net de exemplu situl asta http://www.dollarclix.com/home?ref=eduard32 tot ce trebuie sa faci este sa completezi sondaje si sa colectezi puncte
iar daca te conectezi pe linkul care ti l-am dat primesti 0, 10 dolari din prima.

| Florian_Ungureanu_Denisa_1999 a răspuns:

Https://richmondberks.com/? ref=rbd405391 1.5% din suma investită pe zi dacă investești în RBD(fiind dolar) și 1.6% pe zi dacă investești în bitcoin pentru mai multe întrebări ungureanu2392@gmail.com
Și am să îți dau dovezi precum am investit și am retras eu am investit mai bine de 2000 de dolati