| DaniRap a întrebat:

sunt danii am 16 ani si am mare nevoie de niste bani. dati-mi o idee cu un job, sau ceva cu care pot castiga niste bani. dau fundawinking

9 răspunsuri:
| BlitzLikeXd a răspuns:

Eu iti recomand mai multe dar nu le stiu bine pai vanzator, secretar si altele

| DaniRap explică (pentru BlitzLikeXd):

Da, dar am doar 16 ani oh go on

| Trolli a răspuns:

Poti sa cauti pe net firme care angajeza tineri care sa imparta flyere, pliante, ziare prin oras.
Sau intr-un supermarket, promotor.

| Naяutσ a răspuns:

Livreaza ziare, ospatar, ajutor de bucatar.

| Mihail2020 a răspuns:

Castigi bani prin internet.
Doar afaceri de pe internet poti la varsta ta.
Si poti castiga bani de pe internet prin mici afaceri (poti sa te si joci dar si sa castigi bani).
http://www.marketglory.com/strategygame/demonul112

Deci faci 2 in unu.

Trebuie sa il pui la munca, sa ataci referali la inceput este putin greu dar pe urma faci bani asa usor incat nu iti dai seama.
Confirmarea o primesti la email prin Spam.

| DaniRap explică:

De ce nu primesc linkul de verificare la email?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DaniRap):

Sau poate nu ai bagat bine adresa de email....sa verifici bine cand o scrii

| DaniRap explică (pentru anonim_4396):

Gata acum l-am primit, si cum primesc banii daca nu am un cont bancar?

| NicollHellen a răspuns:

Bună seara.
Compania nou nouță pe piața rominească, caută parteneri. Intrați aici pentru detalii http://bluediamondgeneration.blogspot.ro/ Numai bine și așteptăm răspunsul dvs!:*