| rhdjskdjjcjfjdjx a întrebat:

Salut TPU, sunteti dintre voi care nu aveti cont facut Pe revolut?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu ce te ajută această informatie?

| DandG2304 a răspuns:

Cred ca toata lumea are cont pe Revolut sau a avut la un moment dat. Au avut (si au) multe campanii prin care te conving sa-ti faci cont.

| tonyc7 a răspuns:

Ce este revolut si de ce trebuie sa ai cont acolo?

| ReddY25 a răspuns:

Eu unul nu, sorry

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am, si sunt multumit de el. Am incasat bani in diferite monede, inclusiv salarii, i-am convertit in lei si i-am transferat spre bancile romanesti, aparent fara comisioane.

| FreddieM a răspuns:

Nu am avut (și nu am) cont Revolut, despre care, în afara de nume nu știu mai nimic. Utilizez alte instrumente financiare, probabil similare.
Cheers