| zbarnel99 a întrebat:

Salut TPU
Youtuberii primesc banii si pentru abonatii pe care ii au sau doar pentru vizualizari? Multumesc

Răspuns Câştigător
| sickoffallthings a răspuns:

Nu primesc pentru abonati, dar ideea ii cu cat ai mai multi abonati atunci cand tu incarci video lor le apare si ai posibilitatea ca multi din acestia sa iti vizioneze videoclipul.

7 răspunsuri:
| Bafta321 a răspuns:

Nu primesc bani nici pentru abonati, nici pentru vizualizari.
Ei primec bani pentru clikurile pe reclamele care apar inaintea videoclipurilor sau in joul video-ului big grin
Primesc Funda?

| CorneliaC a răspuns (pentru Bafta321):

Ei na...laughing

| Dyana100 a răspuns:

Nu primesc si pentru abonati.

| ciocio1993 a răspuns:

Nu primesc pentru nici un din treburile astea. Ai pus intrebare asta petru ca ai dori sa te faci banuiesc, sfatul meu daca te apuci e sa faci ceva tare, sau interesant altfel o sa te faci de ras. Funda? big grin

| Spintecatorul27 a răspuns:

Nu primesc, dar am auzit ca datorita Youtube-ului nu se mai vand cd-urile, asadar in viitor e posibil.

| AlexandraLarisa1890 a răspuns:

Nu primesc bani nici pentru abonati si nici pentru vizualizari.

| zbarnel99 explică (pentru Bafta321):

Si pentru un click cati bani primesti?