| anonim_4396 a întrebat:

Salutare ajutati-ma va rog vrau si eu sa-mi fac niste bani de buzunar am 18 ani si invat, nu doresc pe net vrau ceva real as putea sa investesc si niste bani daca e posibil in ceva dar sa am si un vinit macar cit de putin va rog ajutati-mawinking

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| Vladone80 a răspuns:

Salut, iti pot recomanda o idee de afacere care nu necesita o investitie mare. Citeste articolul: http://enciclopedia-afacerilor.com/......re-tanara/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iti place munca si ai posibilitatea de a investii ceva, cit de cit, trimite-mi un mesaj, si spune-mi de unde esti si vorbim, cam peste doua ore.Iti dau ceva sigur in care nu se pierde.

| Aezakmi a răspuns:

Vrei sa faci bani rapid? sa fii tu seful tau? sa castigi atati bani cat muncesti? sumele pot ajunge in cateva luni la mii de euro, avem oameni care in 2-4 ani au ajuns sa castige 300.000 de euro pe an, e foarte simplu da-mi add la skaterboy_66 si te ajut eu!

| Adib123 a răspuns:

Buna, gasesti idei mici de afaceri pe http://3afaceri.blogspot.com/. Mult succes!

| nicusor5 a răspuns (pentru Aezakmi):

Bulgac_nicolae te rog cautama pe skype te rog

| Aezakmi a răspuns (pentru nicusor5):

Nu folosesc skype decat pentru familie, te rog da-mi id de messenger daca doresti happy

| nicusor5 a răspuns (pentru Aezakmi):

Bulgacnicolae@yahoo.com

| nicusor5 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt din Moldova, si as investi niste bani cit de cit dar vrau si un venit din astawinkingmacar cit de mic

| nicusor5 a răspuns:

Eu is din Moldova asa ca cum as putea eu aici sa comand?

Răspuns utilizator avertizat